Polecam
Niech polecenia innych kursantów powiedzą same za siebie...
Opinie pochodzą z niezależnego serwisu opiniotwórczego - nie publikujemy tylko tych opini sprzyjających...
Polecam
Najlepsza szkoła
Super szkoła
Świetna szkoła, bardzo ciekawie prowadzone wykłady, pani pracująca w biurze pomocna i miła. Bardzo polecam instruktorkę Asię - uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale też jak radzić sobie w ruchu miejskim już po egzaminie, świetnie tłumaczy i jest baaardzo cierpliwa :)
fajnie, sprawnie, kulturalnie
Super szkola. Kurs przebiegł płynnie i bezproblemowo. Pani Ania bardzo ciepła, pomocna duszyczka :). Zajęcia z pierwszej pomocy przeprowadzone fachowo i w sposób interesujący. Jazda- to przygoda życia z najlepszym instruktorem - P. Zbyszkiem Sz.. Szkoda, że to tylko 30 godzin. Serdecznie polecam.
Serdecznie polecam udać się na kurs do tej szkółki, wspaniale można było dogadać się z Panią Anią która jest bardzo sympatyczna. Przede wszystkim polecam udać się na kurs do Pana Zbyszka, który jest świetnym instruktorem oraz ma poczucie humoru dzięki czemu w aucie panuje miła atmosfera
Polecam ! Pani Ania pomocna , można się łatwo porozumieć , właściciel Pan Arek konkretny , posiada bardzo dużą wiedzę . Najważniejsze Pan Zbyszek J. Instruktor , który ma bardzo dużo spokoju w samym sobie , tłumaczy wszystko tak żeby kursant „”zatrybil „”. Czuć, ze lubi swoją pracę i ludzi . Polecam z całego serca !
Bardzo polecam Pasja Nauka Jazdy. Profesjonalni instruktorzy, miła atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu. Dzięki nim czuję się pewnie za kierownicą!
jazdy zawsze obbywały się w miłej atmosferze, nie było problemów z dogadywaniem terminów. Zajęcia teoretyczne były poprowadzone sprawnie i jasno, polecam
Polecam szkołę Pasja. Miła atmosfera, elastyczne godziny jazd, dobre podejście do kursanta.
Bardzo podobała mi się szkoła jazdy Pasja. Dobrze wyjaśniają, uczą, mają dobre podejście i miłą atmosferę. Polecam!
Polecam
Super szkółka, bardzo profesjonalne podejście, bez stresu, wszystko na spokojnie. Serdecznie polecam!
Świetna szkoła jazdy. Instruktor Pan Zbyszek był sympatyczny i wyrozumiały, atmosfera była cudowna. Kurs zrobiony szybko i tak jak trzeba. Wszystkim polecam!
Świetna szkoła. Zrobiłam kurs przyśpieszony na prawo jazdy i rzeczywiście wyrobilam się w 2 tygodnie. Jeździłam z Panem Zbyszkiem i był bardzo cierpliwy. Polecam wszystkim