Nazywam się Arkadiusz Przybyszewski.Szkołę nauki jazdy Pasja prowadzę od 15 lat (od 2011r.) wcześniej pracowałem przez długi czas jako instruktor-wykładowca nauki jazdy w dużej, renomowanej szkole w Olsztynie. Z wykształcenia jestem nauczycielem co bez wątpienia pomagało mi w nauczaniu przyszłych kierowców...
Szkoła została założona w 2011r. Od tamtej porty cały czas się doskonalimy, zdobywamy nagrody a polecić nas może setki zadowolonych kursantów.
Zmieniamy się dla was.
Uruchomiliśmy nowa stronę internetową która jest całkowicie dostosowana do urządzeń mobilnych.
II miejsce "ELka na 5 z plusem"
Miło jest nam poinformować iż nasza Szkoła Nauki Jazdy "Pasja" zdobyła drugie miejsce w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej "ELka na 5 z plusem". Dziękujemy!!
I miejsce "Elka, z którą zdasz za pierwszym razem"
Miło jest nam poinformować iż nasza Szkoła Nauki Jazdy w Olsztynie zdobyła pierwsze miejsce wg gazety Nasz Olsztyniak w plebiscycie "Elka nad Elkami". Dziękujemy Państwu za obdarzenie nas zaufaniem.
Przeczytaj więcej
II miejsce dla szkoły nauki jazdy "Pasja"!!
Z przyjemnością informujemy Państwa, iż nasza Szkoła zajęła II miejsce w Plebiscycie "eLka na piątkę z plusem" organizowanym przez Gazetę Olsztyńską. Dziękujemy!
super szkółka, wykłady przeprowadzone sprawnie i w miłej atmosferze, instruktorzy świetnie uczą i przygotowują do egzaminu, gorąco polecam ...
Świetna szkoła, instruktor Zbyszek bardzo wyrozumiały i cierpliwy ❤️
Zajęcia z teorii były prowadzone w ciekawy i angażujący sposób, a instruktor pomógł mi przełożyć teorię na praktykę i w jasny sposób tłumaczył, jakie błęd...
Świetna szkoła. Obsługa przemiła, teoria tresciwa a jazdy z Asią - nieskończona cierpliwość. Polecam
Naprawdę polecam tę szkołę!
Bardzo polecam, kurs przebiegł stosunkowo szybko i przyjemnie. Polecam Panią Asię, wszystko dobrze wytłumaczyła
Bardzo polecam szkółkę, profesjonalna i co do jazd elastyczna, miła atmosfera bardzo sympatyczni instruktorzy jeszcze raz polecam.