Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Nasze Osiągnięcia

12.8.2016r. II miejsce "ELka na 5 z plusem"
Miło jest nam poinformować iż nasza Szkoła Nauki Jazdy "Pasja" zdobyła drugie miejsce w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej "ELka na 5 z plusem". Dziękujemy!!
Zobacz artykuł


23.5.2013r. I miejsce "Elka, z którą zdasz za pierwszym razem"
Miło jest nam poinformować iż nasza Szkoła Nauki Jazdy w Olsztynie zdobyła pierwsze miejsce wg gazety Nasz Olsztyniak w plebiscycie "Elka nad Elkami". Dziękujemy Państwu za obdarzenie nas zaufaniem.
Zobacz artykuł ( PDF )


12.9.2012r. II miejsce dla szkoły nauki jazdy "Pasja"!!
Z przyjemnością informujemy Państwa, iż nasza Szkoła zajęła II miejsce w Plebiscycie "eLka na piątkę z plusem" organizowanym przez Gazetę Olsztyńską. Dziękujemy!
Zobacz artykuł
Kontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
POLECAM W 1000%:)
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same