Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Mariusz Pawłowski, 690 149 937, data przesłania: .
Jestem zadowolony z wykładów, Pan A...
Jestem zadowolony z wykładów, Pan Arek wprowadził bardzo miła atmosferę , bardzo dobrze wytłumaczył grupie wszystkie ważne rzeczy, ciesze się ze wybrałem tą szkołę nauki jazdy. chętnie polecę ją innym znajomym i rodzinie. Cieszę się też z odbytej praktyki z Panem Józkiem który nauczył mnie wszystkiego co było możliwe . bardzo gorąco polecam tą naukę jazdy szkoły pasja, i szczególne podziękowania dla Pana Józka instruktora jazdy za stalowe nerwy. Rozweseli nawet bardzo bojącą i strachliwą osobę.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Teresa Pawłowska 503347322, data przesłania: .
jestem bardzo zadowolona z kursów i...
jestem bardzo zadowolona z kursów i z instruktora jazdy, bardzo fajne i przyjemne wykłady . miła atmosfera wszystko jest bardzo dokładnie wytłumaczone . gorąco polecam
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Marcin M, data przesłania: .
Gorąco polecam!!! Egzamin praktyczn...
Gorąco polecam!!! Egzamin praktyczny zdałem za drugim razem, co uważam za ogromny sukces, bo nie miałem wcześniej praktycznie żadnej styczności z samochodem (nie licząc kursu sprzed 10 lat, w innym mieście, który był totalnym nieporozumieniem), podszedłem do sprawy w wieku 37 lat i ogólnie jestem dość nerwową osobą, co nie ułatwia kierowania pojazdem. Dzięki Panu Józkowi przełamałem wszystkie bariery i zdobyłem umiejętności praktyczne, które wydawały mi się wcześniej czymś z gatunku science-fiction. Raz jeszcze dziękuję serdecznie za wszystkie rady i wskazówki, przemiłą atmosferę, wyrozumiałość oraz cierpliwość nie z tego świata!! Ogólnie, całe przedsięwzięcie (wykłady, jazdy, doszkolenia, egzaminy) trwało dokładnie 3 miesiące. To bardzo krótki czas w skali kraju. Powszechnie słyszy się o 5-6 podejściach do egzaminu praktycznego. Teorię zdałem za pierwszym podejściem. Sukces gwarantuje tutaj systematyczny kontakt z testami, ale podstawą są właśnie niezwykle rzeczowe wykłady Arka, który podkreśla, na co zwrócić szczególną uwagę. Zajęcia teoretyczne są ciekawe i obejmują nawet sytuacje nietypowe (które zresztą zdarzają się w testach). Największym plusem jest jednak to, że zajęcia te przygotowują realnie(!) do egzaminu teoretycznego, ułatwiają i przyspieszają przyswajanie wiedzy, dlatego warto w nich uczestniczyć (Uwaga – świetny kurs z ratownictwa medycznego, po którym faktycznie można uratować komuś życie!). Jeśli chodzi o część praktyczną, jazdy pokrywają się z trasą egzaminu, można do skutku ćwiczyć każdy manewr, a na doszkoleniach samemu układać program zajęć – w zależności od potrzeb. Szkoła jest elastyczna co do terminów zajęć praktycznych, ale warto ustalać wszystko z tygodniowym wyprzedzeniem. Mogę zatem stwierdzić – na podstawie własnych doświadczeń – iż wszystkie pozytywne opinie na temat „Pasji”, które można znaleźć w sieci, oddają stan faktyczny. „Pasja” to świetna i skuteczna szkoła na miarę XXI wieku, której kadrę cechuje profesjonalizm, rzetelność i życzliwość. Stawiają na indywidualne podejście do kursanta i uprzejmie służą fachową informacją jeśli chodzi o formalności (duże ukłony w stronę Pani Ani!). Cena kursu wcale nie jest wysoka, wydaje się wręcz „promocyjne” zaniżona w stosunku do jakości oferowanych usług. Serdecznie polecam każdemu, kto chce odbyć kurs w miłej i bezstresowej atmosferze oraz naprawdę nauczyć się jeździć samochodem – bo przecież o to przede wszystkim tutaj chodzi!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Tomasz Marszelewski, data przesłania: .
W "Pasji" brałem tylko dodatkowe go...
W "Pasji" brałem tylko dodatkowe godziny, ale były to godziny przed pomyślnie zdanym egzaminem i sądzę, że jest w tym duża zasługa pana Zbyszka. Polecam!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Malwina Sochacka, data przesłania: .
Gorąco polecam szkołę jazdy "Pasja"...
Gorąco polecam szkołę jazdy "Pasja"! Zdałam dziś egzamin praktyczny za pierwszym podejściem i zawdzięczam to w dużej mierze jazdom doszkalającym z panem Józkiem. Pan Józek bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwy i zmusza do samodzielnego myślenia za kierownicą :) Wykupiłam kilkanaście dodatkowych godzin w "Pasji" już po zakończeniu kursu w innym OSK i była to dobra decyzja. Plusem jest również podejście szkoły do kursanta; zarówno pan Arek jak i pani Ania z biura to życzliwe i kompetentne osoby. Jeszcze raz dziękuję :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Michał, data przesłania: .
Szkoła nauki jazdy "Pasja" jest dos...
Szkoła nauki jazdy "Pasja" jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia przygody z prowadzeniem samochodu. Na wykładach prowadzonych przez pana Arka można w łatwy i przyjemny sposób przyswoić teorię. W przypadku ćwiczeń praktycznych jest podobnie. Instruktorzy zawsze poratują radą i naprowadzą na właściwy tor. Szczególnie polecam pana Józka. Jest to instruktor z którym nauka jazdy to czysta przyjemność jak i również spokój w sprawie egzaminu praktycznego. Zawsze wytłumaczy jakie popełnia się błędy i szybko uczy jak ich unikać. Gorąco polecam szkołę nauki jazdy "Pasja" bo to pewny sukces.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Martyna, data przesłania: .
Jestem na świeżo po zdaniu egzaminu...
Jestem na świeżo po zdaniu egzaminu! Instuktorem był Pan Józek, super gość! Atmosfera mega, na spokojnie, na luzie. Luzik, lajcik i dystansik (Ci co mieli z Józkiem, wiedzą o co chodzi). Oczywiście, kiedy trzeba było dał po hamulcach (tak, że to miejsce zapamietam do końca życia, na egzaminie tam trafiłam!!) Rzeczowy i cierpliwy. Zdane za pierwszym razem, zero błędów. Polecam, polecam, polecam!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Edyta, data przesłania: .
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone ...
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 razem. Szkołę polecił mi mąż, ktory również zdał za 1.razem w Pasji! Czasami warto słuchać męża ;)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Marian, data przesłania: .
Witam szkoła "Pasja" jest na prawdę...
Witam szkoła "Pasja" jest na prawdę bardzo dobra placówką która spełnia swoje zadania. W tej szkole nauczysz się na pewno jeździć a na pewno zdasz egzaminy. Moim instruktorem był Pan Józek bardzo miło go wspominam miły,uprzejmy, (uparty ale w dobry tego słowa znaczenie).
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Agnieszka, data przesłania: .
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Olsz...
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Olsztynie! :) Wykłady prowadzone przez Arka w sposób bardzo zrozumiały i ciekawy. Wszystko tłumaczone na przykładach. Pan Zbyszek - dosłownie instruktor z powołania! Świetne przygotowanie do egzaminu. Bardzo miła atmosfera podczas zajęć teoretycznych, jak i praktycznych. Polecam!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
POLECAM W 1000%:)
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)