Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Mariusz Pawłowski, 690 149 937, data przesłania: .
Jestem zadowolony z wykładów, Pan A...
Jestem zadowolony z wykładów, Pan Arek wprowadził bardzo miła atmosferę , bardzo dobrze wytłumaczył grupie wszystkie ważne rzeczy, ciesze się ze wybrałem tą szkołę nauki jazdy. chętnie polecę ją innym znajomym i rodzinie. Cieszę się też z odbytej praktyki z Panem Józkiem który nauczył mnie wszystkiego co było możliwe . bardzo gorąco polecam tą naukę jazdy szkoły pasja, i szczególne podziękowania dla Pana Józka instruktora jazdy za stalowe nerwy. Rozweseli nawet bardzo bojącą i strachliwą osobę.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Teresa Pawłowska 503347322, data przesłania: .
jestem bardzo zadowolona z kursów i...
jestem bardzo zadowolona z kursów i z instruktora jazdy, bardzo fajne i przyjemne wykłady . miła atmosfera wszystko jest bardzo dokładnie wytłumaczone . gorąco polecam
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Marcin M, data przesłania: .
Gorąco polecam!!! Egzamin praktyczn...
Gorąco polecam!!! Egzamin praktyczny zdałem za drugim razem, co uważam za ogromny sukces, bo nie miałem wcześniej praktycznie żadnej styczności z samochodem (nie licząc kursu sprzed 10 lat, w innym mieście, który był totalnym nieporozumieniem), podszedłem do sprawy w wieku 37 lat i ogólnie jestem dość nerwową osobą, co nie ułatwia kierowania pojazdem. Dzięki Panu Józkowi przełamałem wszystkie bariery i zdobyłem umiejętności praktyczne, które wydawały mi się wcześniej czymś z gatunku science-fiction. Raz jeszcze dziękuję serdecznie za wszystkie rady i wskazówki, przemiłą atmosferę, wyrozumiałość oraz cierpliwość nie z tego świata!! Ogólnie, całe przedsięwzięcie (wykłady, jazdy, doszkolenia, egzaminy) trwało dokładnie 3 miesiące. To bardzo krótki czas w skali kraju. Powszechnie słyszy się o 5-6 podejściach do egzaminu praktycznego. Teorię zdałem za pierwszym podejściem. Sukces gwarantuje tutaj systematyczny kontakt z testami, ale podstawą są właśnie niezwykle rzeczowe wykłady Arka, który podkreśla, na co zwrócić szczególną uwagę. Zajęcia teoretyczne są ciekawe i obejmują nawet sytuacje nietypowe (które zresztą zdarzają się w testach). Największym plusem jest jednak to, że zajęcia te przygotowują realnie(!) do egzaminu teoretycznego, ułatwiają i przyspieszają przyswajanie wiedzy, dlatego warto w nich uczestniczyć (Uwaga – świetny kurs z ratownictwa medycznego, po którym faktycznie można uratować komuś życie!). Jeśli chodzi o część praktyczną, jazdy pokrywają się z trasą egzaminu, można do skutku ćwiczyć każdy manewr, a na doszkoleniach samemu układać program zajęć – w zależności od potrzeb. Szkoła jest elastyczna co do terminów zajęć praktycznych, ale warto ustalać wszystko z tygodniowym wyprzedzeniem. Mogę zatem stwierdzić – na podstawie własnych doświadczeń – iż wszystkie pozytywne opinie na temat „Pasji”, które można znaleźć w sieci, oddają stan faktyczny. „Pasja” to świetna i skuteczna szkoła na miarę XXI wieku, której kadrę cechuje profesjonalizm, rzetelność i życzliwość. Stawiają na indywidualne podejście do kursanta i uprzejmie służą fachową informacją jeśli chodzi o formalności (duże ukłony w stronę Pani Ani!). Cena kursu wcale nie jest wysoka, wydaje się wręcz „promocyjne” zaniżona w stosunku do jakości oferowanych usług. Serdecznie polecam każdemu, kto chce odbyć kurs w miłej i bezstresowej atmosferze oraz naprawdę nauczyć się jeździć samochodem – bo przecież o to przede wszystkim tutaj chodzi!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Tomasz Marszelewski, data przesłania: .
W "Pasji" brałem tylko dodatkowe go...
W "Pasji" brałem tylko dodatkowe godziny, ale były to godziny przed pomyślnie zdanym egzaminem i sądzę, że jest w tym duża zasługa pana Zbyszka. Polecam!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Malwina Sochacka, data przesłania: .
Gorąco polecam szkołę jazdy "Pasja"...
Gorąco polecam szkołę jazdy "Pasja"! Zdałam dziś egzamin praktyczny za pierwszym podejściem i zawdzięczam to w dużej mierze jazdom doszkalającym z panem Józkiem. Pan Józek bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwy i zmusza do samodzielnego myślenia za kierownicą :) Wykupiłam kilkanaście dodatkowych godzin w "Pasji" już po zakończeniu kursu w innym OSK i była to dobra decyzja. Plusem jest również podejście szkoły do kursanta; zarówno pan Arek jak i pani Ania z biura to życzliwe i kompetentne osoby. Jeszcze raz dziękuję :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Michał, data przesłania: .
Szkoła nauki jazdy "Pasja" jest dos...
Szkoła nauki jazdy "Pasja" jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia przygody z prowadzeniem samochodu. Na wykładach prowadzonych przez pana Arka można w łatwy i przyjemny sposób przyswoić teorię. W przypadku ćwiczeń praktycznych jest podobnie. Instruktorzy zawsze poratują radą i naprowadzą na właściwy tor. Szczególnie polecam pana Józka. Jest to instruktor z którym nauka jazdy to czysta przyjemność jak i również spokój w sprawie egzaminu praktycznego. Zawsze wytłumaczy jakie popełnia się błędy i szybko uczy jak ich unikać. Gorąco polecam szkołę nauki jazdy "Pasja" bo to pewny sukces.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Martyna, data przesłania: .
Jestem na świeżo po zdaniu egzaminu...
Jestem na świeżo po zdaniu egzaminu! Instuktorem był Pan Józek, super gość! Atmosfera mega, na spokojnie, na luzie. Luzik, lajcik i dystansik (Ci co mieli z Józkiem, wiedzą o co chodzi). Oczywiście, kiedy trzeba było dał po hamulcach (tak, że to miejsce zapamietam do końca życia, na egzaminie tam trafiłam!!) Rzeczowy i cierpliwy. Zdane za pierwszym razem, zero błędów. Polecam, polecam, polecam!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Edyta, data przesłania: .
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone ...
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 razem. Szkołę polecił mi mąż, ktory również zdał za 1.razem w Pasji! Czasami warto słuchać męża ;)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Marian, data przesłania: .
Witam szkoła "Pasja" jest na prawdę...
Witam szkoła "Pasja" jest na prawdę bardzo dobra placówką która spełnia swoje zadania. W tej szkole nauczysz się na pewno jeździć a na pewno zdasz egzaminy. Moim instruktorem był Pan Józek bardzo miło go wspominam miły,uprzejmy, (uparty ale w dobry tego słowa znaczenie).
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Agnieszka, data przesłania: .
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Olsz...
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Olsztynie! :) Wykłady prowadzone przez Arka w sposób bardzo zrozumiały i ciekawy. Wszystko tłumaczone na przykładach. Pan Zbyszek - dosłownie instruktor z powołania! Świetne przygotowanie do egzaminu. Bardzo miła atmosfera podczas zajęć teoretycznych, jak i praktycznych. Polecam!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
POLECAM W 1000%:)
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł