Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

O SZKOLE

Szanowni Państwo,

   Bardzo miło nam poinformować, iż nasza Szkoła w sierpniu 2016 roku zajęła 2 miejsce w powiecie Olsztyńskim w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej: "ELKA na 5 z plusem". Z dumą dodamy, że dzięki Państwa uznaniu to nie pierwszy nasz taki sukces, bowiem już w roku 2012 nasza Szkoła wygrała plebiscyt gazety Nasz Olsztyniak: "ELKA nad Elkami" a w roku 2013 zajęliśmy 2 miejsce w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej "ELKA na 5 z plusem". Szczegóły dotyczące wszystkich sukcesów "Pasji" znajdą Państwo w zakładce NAGRODY.
Dziękujemy !!

Nazywam się Arkadiusz Przybyszewski. Jestem instruktorem-wykładowcą z wieloletnim doświadczeniem.

Z wykształcenia jestem nauczycielem, co bez wątpienia pomagało mi w nauczaniu przyszłych kierowców. Zamiłowanie do motoryzacji, pedagogiczne wykształcenie, wiedza, duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć teoretycznych i praktycznych oraz satysfakcja z umiejętnego  przekazywania wiedzy przyszłym kierowcom spowodowały, iż  praca jako instruktor nauki jazdy stała się moją pasją. Stąd też nazwa mojej szkoły, do której serdecznie zapraszam. Instruktorki i Instruktorzy pracujący w „Pasji” to osoby, z którymi współpracowałem w poprzednich latach, dlatego wiem, że ich  wiedza, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie są na tyle duże by sprostać Państwa oczekiwaniom. Dla nas najważniejsze jest  zadowolenie i satysfakcja z wyboru naszej szkoły, dlatego gwarantuję, iż prowadzone przez nas szkolenia są najwyższej jakościWyróżnia nas między innymi to, iż prowadzimy tylko jedną kategorię prawa jazdy - kategorię "B", w której się specjalizujemy.

Dla nas zajęcia teoretyczne są równie ważne jak zajęcia praktyczne, dlatego przeprowadzamy je rzetelnie w sposób od lat preferowany przez naszych kursantów czyli w formie ćwiczeń i wykładów głównie "mówionych" z Wykładowcą i Ratownikiem Medycznym w wymiarze 30 godzin lekcyjnych (30 x 45min.), zgodnie z obowiązującymi Ośrodki Szkolenia Kierowców Ustawami i rozporządzeniami do nich. Na wykładach kładziemy nacisk na przekaz SŁOWNY, natomiast filmy które wyświetlamy stanowią tylko uzupełnienie. Podręcznik i testy potrzebne do nauki udostępniamy na WŁASNOŚĆ w cenie kursu.

Szkolenie praktyczne (jazda samochodem) trwa 30 godzin zegarowych z wybranym przez siebie,JEDNYM i tym samym instruktorem bądź instruktorką od początku do końca.

Dla Państwa komfortu i efektywności szkoleń dysponujemy profesjonalnie wyposażoną salą do przeprowadzania zajęć teoretycznych, a do zajęć praktycznych pięcioma Fiatami Punto z klimatyzacją, (najnowsze z rocznika 2016) takimi  na jakich przeprowadzane są egzaminy państwowe.Wszystkie nasze samochody szkoleniowe zostały zakupione jako nowe i są na bieżąco starannie przeglądane i serwisowane tylko w Autoryzowanej Stacji Obsługi Fiata. Dodatkowym atutem jest miła i fachowa obsługa w biurze szkoły, gdzie będą mogli Państwo uzyskać wszelkie szczegółowe informacje,  bądź zapisać się na kurs. Zapraszamy!!

 

Arkadiusz Przybyszewski
Kontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
POLECAM W 1000%:)
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬