Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

O SZKOLE

Szanowni Państwo,

   Bardzo miło nam poinformować, iż nasza Szkoła w sierpniu 2016 roku zajęła 2 miejsce w powiecie Olsztyńskim w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej: "ELKA na 5 z plusem". Z dumą dodamy, że dzięki Państwa uznaniu to nie pierwszy nasz taki sukces, bowiem już w roku 2012 nasza Szkoła wygrała plebiscyt gazety Nasz Olsztyniak: "ELKA nad Elkami" a w roku 2013 zajęliśmy 2 miejsce w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej "ELKA na 5 z plusem". Szczegóły dotyczące wszystkich sukcesów "Pasji" znajdą Państwo w zakładce NAGRODY.
Dziękujemy !!

Nazywam się Arkadiusz Przybyszewski. Jestem instruktorem-wykładowcą z wieloletnim doświadczeniem.

Z wykształcenia jestem nauczycielem, co bez wątpienia pomagało mi w nauczaniu przyszłych kierowców. Zamiłowanie do motoryzacji, pedagogiczne wykształcenie, wiedza, duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć teoretycznych i praktycznych oraz satysfakcja z umiejętnego  przekazywania wiedzy przyszłym kierowcom spowodowały, iż  praca jako instruktor nauki jazdy stała się moją pasją. Stąd też nazwa mojej szkoły, do której serdecznie zapraszam. Instruktorki i Instruktorzy pracujący w „Pasji” to osoby, z którymi współpracowałem w poprzednich latach, dlatego wiem, że ich  wiedza, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie są na tyle duże by sprostać Państwa oczekiwaniom. Dla nas najważniejsze jest  zadowolenie i satysfakcja z wyboru naszej szkoły, dlatego gwarantuję, iż prowadzone przez nas szkolenia są najwyższej jakościWyróżnia nas między innymi to, iż prowadzimy tylko jedną kategorię prawa jazdy - kategorię "B", w której się specjalizujemy.

Dla nas zajęcia teoretyczne są równie ważne jak zajęcia praktyczne, dlatego przeprowadzamy je rzetelnie w sposób od lat preferowany przez naszych kursantów czyli w formie ćwiczeń i wykładów głównie "mówionych" z Wykładowcą i Ratownikiem Medycznym w wymiarze 30 godzin lekcyjnych (30 x 45min.), zgodnie z obowiązującymi Ośrodki Szkolenia Kierowców Ustawami i rozporządzeniami do nich. Na wykładach kładziemy nacisk na przekaz SŁOWNY, natomiast filmy które wyświetlamy stanowią tylko uzupełnienie. Podręcznik i testy potrzebne do nauki udostępniamy na WŁASNOŚĆ w cenie kursu.

Szkolenie praktyczne (jazda samochodem) trwa 30 godzin zegarowych z wybranym przez siebie,JEDNYM i tym samym instruktorem bądź instruktorką od początku do końca.

Dla Państwa komfortu i efektywności szkoleń dysponujemy profesjonalnie wyposażoną salą do przeprowadzania zajęć teoretycznych, a do zajęć praktycznych pięcioma Fiatami Punto z klimatyzacją, (najnowsze z rocznika 2016) takimi  na jakich przeprowadzane są egzaminy państwowe.Wszystkie nasze samochody szkoleniowe zostały zakupione jako nowe i są na bieżąco starannie przeglądane i serwisowane tylko w Autoryzowanej Stacji Obsługi Fiata. Dodatkowym atutem jest miła i fachowa obsługa w biurze szkoły, gdzie będą mogli Państwo uzyskać wszelkie szczegółowe informacje,  bądź zapisać się na kurs. Zapraszamy!!

 

Arkadiusz Przybyszewski
Kontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
POLECAM W 1000%:)
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)