Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7] [8][9][10][11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: dagmara, data przesłania: .
Dzisiaj zdałam egzamin, nie sądziła...
Dzisiaj zdałam egzamin, nie sądziłam, że tak szybko się z tym uwinę:))pierwszy wyjazd na miasto i zaliczone:)! Dziękuję p. Gosi przede wszystkim za cierpliwość, dobre słowo i za spokój podczas wykonywania "dziwnych manewrów";) trasa egzaminacyjna była mi dobrze znana, nic mnie nie zaskoczyło. Dziękuję także Arkowi za teorię i za miłą atmosferę podczas wykładów. Będę polecała i odwiedzała! pozdrawiam
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Monika G., data przesłania: .
Czytając opinie na temat różnych sz...
Czytając opinie na temat różnych szkół nauki jazdy okazywało się,że wszystkie są najlepsze,najfajniejsze,itp.-same super opinie.Nie ukrywam więc,że"Pasję" wybrałam trochę z przypadku.Dziś mogę powiedzieć, że to cudowny przypadek. 6 grudnia zdałam egzamin.Nie da się słowami opisać radości jaką wtedy czułam,ale tak pewnie czuje się każdy któremu się to udaje. Chciałabym serdecznie podziękować Arkowi za ciekawe wykłady,które nie polegały na suchym wyłuszczeniu zasad,ale zmuszały do myślenia i prowadzenia dialogu. Nie sposób nie wspomnieć o moim instruktorze-Mirku,człowieku,który przed wyjściem do pracy odkłada na półkę swój układ nerwowy.Znakomity nauczyciel,przesympatyczny facet,wspaniały psycholog. Przekonać takiego niedowiarka jak ja,że może zdać egzamin-bezcenne. Mirku-jesteś wielki. Na egzaminie nie zostałam niczym zaskoczona.Wszystkie ulice,którymi jechałam "katowaliśmy" z Mirkiem "do bólu".To wielki plus,bo mniejszy stres. Ja zakończyłam swoją przygodę "z Pasją" i życzę obecnym i przyszłym kursantom takich miłych wspomnień jakie ja zachowam. Dziękuję i wszystkim polecam tą szkołę.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Magda, data przesłania: .
Pasja GIT szkoła ! Super ludzie, pe...
Pasja GIT szkoła ! Super ludzie, pełen profesjonalizm a przy tym niesamowity kontakt z nauczycielami. Zero stresu, po prostu wsiąść i jechać :) Nigdy bym nie pomyślała, że zdam za pierwszym razem, nigdy wcześniej nie siedząc za kółkiem, a tu.. Mirek czyni cuda :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Bogusia, data przesłania: .
Polecam szkołę nauki jazdy "Pasja"!...
Polecam szkołę nauki jazdy "Pasja"!!! Bezstresowo i w pełni profesjonalnie!!!Arek bardzo zrozumiale wykłada teorię, a jazdy z Mirkiem to była sama przyjemność!Jeszcze raz dziękuję!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Maria, data przesłania: .
Jestem bardzo szczęśliwa,bo w piąte...
Jestem bardzo szczęśliwa,bo w piątek zdałam egzamin za pierwszym podejściem.Nigdy wcześniej nie siedziałam za kierownicą przed rozpoczęciem kursu w "Pasji".Polecam tę szkołę każdemu kto chce być dobrym kierowcą.To wszystko zawdzięczam Mirkowi , który potrafi dobrze przekazać teorię,a także jest instruktorem nauki jazdy o anielskiej cierpliwości i wyrozumiałości.Dziękuje również całej szkole "PASJA".Pozdrawiam.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Wojtek Jankowski, data przesłania: .
Świetna szkoła, ani trochę się nie ...
Świetna szkoła, ani trochę się nie pomyliłem przy wyborze. Miałem przyjemność jeździć z panem Jarkiem, który był niesamowicie cierpliwy i za to dziękuje.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Kasia , data przesłania: .
Serdecznie polecam wszystkim wybór ...
Serdecznie polecam wszystkim wybór Pasji! :) Zdałam właśnie egzamin za pierwszym podejściem. Jazdy z Mirkiem, który ma niesamowitą cierpliwość i zawsze bardzo spokojnie wszystko tłumaczy dobrze mnie przygotowały, dzięki czemu podczas egzaminu nic mnie nie zaskoczyło. Arek bardzo fajnie wykłada teorię i udziela cennych wskazówek. Podsumowując - gorąco polecam Pasję i dziękuję! :))
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Krystian, data przesłania: .
W piątek zdałem egzamin za pierwszy...
W piątek zdałem egzamin za pierwszym razem. W 100% polecam tę szkołę wszystkim zainteresowanym. Mirek to świetny instruktor, który przekazuje swoją wiedzę z PASJĄ!! :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Justyna, data przesłania: .
Serdecznie polecam Szkołę Nauki Jaz...
Serdecznie polecam Szkołę Nauki Jazdy "Pasja". Świetna szkoła o bardzo trafnej nazwie - zajęcia rzeczywiścieprowadzone są z wielką pasją. Teoria przedstawiona w bardzo przystępny i ciekawy sposób co w dużej mierze ułatwiło przyswojenie materiału. Jazdy z Panem Jarkiem były czystą przyjemnością i bardzo dobrą zabawą:). Serdeczne podziękowania dla Pana Jarka za okazaną cierpliwość, wyrozumiałość, bardzo miłą atmosferę oraz skuteczność (dowodem jest egzamin zdany przeze mnie za pierwszym razem). Jeszcze raz gorąco polecam szkołę i pozdrawiam:).
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Anna Grzegorczyk gg:12610130, data przesłania: .
Zdałam dziś egzamin za pierwszym po...
Zdałam dziś egzamin za pierwszym podejściem:) a to wszystko dzięki dobrze wyłożonej teorii Arka oraz cierpliwości i niewątpliwie indywidualnemu, i przy tym profesjonalnemu podejściu Mirka do mnie i do swojej pracy, baaardzo przyjemny człowiek z wielkim doświadczeniem. szczerze polecam "Pasję" i instruktora Mirka:)
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7] [8][9][10][11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
POLECAM W 1000%:)
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)