Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3][4][5][6] [7][8][9][10][11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Marta, data przesłania: .
Z całego serca polecam szkołę nauki...
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy „Pasja”!!! Wiedza zarówno praktyczna jak i teoretyczna jest przekazywana w sposób przejrzysty i rzeczowy. Atmosfera fantastyczna!! Arek świetnie wykłada teorię, w sposób prosty, zrozumiały, chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Miałam przyjemność jeździć z Gosią. Wspaniała instruktorka!!! Włożyła wiele serca w przygotowanie mnie do egzaminu. Zawsze mogłam liczyć z jej strony na ciepłe słowo, życzliwość i cenne uwagi. Wiedzę przekazuje w sposób cierpliwy i jasny. Parę godzin wyjeździłam także z Panem Jarkiem. Bardzo sympatyczny człowiek, jego wiedza i doświadczenie bardzo mi się przydały. O „Pasji” można mówić wyłącznie w samych superlatywach. Nazwa szkoły w stu procentach odzwierciedla atmosferę i zaangażowanie w nauczanie kursantów- nauka naprawdę prowadzona jest tam z pasją. Gorąco polecam!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Sylwia, data przesłania: .
Szczerze polecam szkołę nauki jazdy...
Szczerze polecam szkołę nauki jazdy "Pasja" :) miałam przyjemność jeździć z Asią, która nauczyła mnie jazdy od podstaw i wykazywała się ogromną cierpliwością. A łatwo ze mną nie było ;)) to zdecydowanie najlepsza instruktorka na jaką mogłam trafić. Bardzo dziękuję !!! jeszcze jakiś czas temu nie wierzyłam, że komukolwiek uda się nauczyć mnie jeździć a dziś mam już za sobą ZDANY EGZAMIN !! :))) Świetna szkoła, POLECAM !!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Martyna, data przesłania: .
Gorąco polecam szkołę, a w szczegól...
Gorąco polecam szkołę, a w szczególności Gosię jako instruktora! :) Szłam na kurs z wielkim strachem, ale trafiłam pod skrzydła Gosi i zdałam za pierwszym razem :) Gosia jest niesamowicie sympatycznym człowiekiem i cierpliwym, za co jej bardzo dziękuję! Arek wykłada teorię jasno i ciekawie, więc zajęcia mijają szybko, w miłej atmosferze i, co najważniejsze, z dużym pożytkiem! Jeśli chcecie nauczyć się jeździć - wybierzcie Pasję! :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Asia, data przesłania: .
Szkoła Nauki Jazdy "Pasja" to niewą...
Szkoła Nauki Jazdy "Pasja" to niewątpliwie najbardziej PROFESJONALNA szkoła w Olsztynie! Nauka jest tu czystą przyjemnością. Wspaniali ludzie, wspaniali instruktorzy! Teoria wykładana przez Arka - człowieka o niebywałej osobowości jest bardzo interesująca, przekazywana w sposób prosty i zrozumiały. Zdobytą wiedzę i cenne wskazówki idealnie wykorzystuje się w praktyce. Poziom przygotowania do egzaminu jest bardzo wysoki. Panująca atmosfera jest przyjazna i miła ;-) Pod każdym względem można liczyć na wsparcie i dobre słowo od instruktorów. Najbardziej chciałam podziękować Arkowi, który oprócz teorii nauczył mnie jazdy w praktyce! ;-) Wysiłek, jaki włożył w moją naukę zasługuje na wielkie uznanie! Jego przeogromna cierpliwość wpłynęła na bezstresowe podejście do jazdy ;-) dzięki temu nie było chwil zwątpienia i zrezygnowania. Arek perfekcyjnie przekazywał nowe umiejętności i do wszystkiego podchodził z ogromnym poczuciem humoru co pozytywnie wpłynęło na przyswajanie wiedzy! ;-) Za co oczywiście z całego serca mu dziękuję!!! ;-) Wybór szkoły okazał się jak najbardziej trafny! "Pasję" zawsze będę wspominała miło i ciepło ;-) i z czystym sumieniem wszystkim polecała! Z "PASJĄ" SUKCES GWARANTOWANY!!! ;-)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Beata, data przesłania: .
Serdecznie polecam, zdałam za pierw...
Serdecznie polecam, zdałam za pierwszym razem! Pan Jarek przekazywał wiedzę w sposób spokojny i rzeczowy.
Ocena: 4.5 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Ewa S, data przesłania: .
Zdałam!!! :) Świetna szkoła, profes...
Zdałam!!! :) Świetna szkoła, profesjonalna kadra. Pan Arek super wykładowca. Podczas wykładów panowała przemiła atmosfera, natomiast przekazywana wiedza teoretyczna była wykładana w sposób jasny i zrozumiały:) Instruktorka P. Gosia najlepsza na jaką mogła trafić, Opanowana, świetnie tłumaczy. Dziękuje serdecznie za wyrozumiałość i przepraszam za wszystkie wykonane przeze mnie na początku nauki ,,kangurki" :P Serdecznie POLECAM !!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Ewa, data przesłania: .
Wybór szkoły Pasja to świetna decyz...
Wybór szkoły Pasja to świetna decyzja. Arek rewelacyjnie wykłada teorię. Prowadzi wykłady rzetelnie i ciekawie. Właściwie jeśli ktoś uważa i uczestniczy aktywnie w wykładach, to jest dobrze przygotowany do teoretycznej części egzaminu i niewiele musi grzebać już w książkach. Co ważne- nigdy nie bałam się o cokolwiek spytać i nigdy moje pytania nie zostały pozostawione bez odpowiedzi. Miałam przyjemność jeździć z Mirkiem, który cierpliwie i spokojnie uczył mnie wszystkiego od podstaw (przed rozpoczęciem kursu nie miałam nawet pojęcia jak ruszyć z miejsca). Okazał się super Instruktorem i super Człowiekiem. Potem kilka razy jeździłam z Gosią, która bardzo podniosła mnie na duchu w przedegzaminacyjnej nerwówce i przekazała wiele cennych jak dobrze jeździć. Efekt jest taki, że dziś odbieram swoje prawo jazdy;-) Zdałam za pierwszym razem i jestem przekonana że to dzięki wspaniałym Nauczycielom z Pasji!!! Dziękuję Wam Arku, Mirku i Gosiu za to, że pomogliście mi spełnić marzenie o prawku i za świetna atmosferę podczas kursu. Dziękuję też Pani Sylwii z biura za życzliwość i dobre słowo;-)Szkołę Pasja polecam wszystkim!!!!!!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: 33641796, data przesłania: .
ZDAŁEM!!! 16.01.2013!! PRAWO JAZDY ...
ZDAŁEM!!! 16.01.2013!! PRAWO JAZDY ZDANE ZA PIERWSZYM!! Dziękuję Arkowi , który bardzo dobrze przekazywał teorię.. Oraz dla Gosi , która nauczyła mnie wiele ciekawych rzeczy! POLECAM tę SZKOŁĘ dla zainteresowanych , ponieważ nauczanie jest ich PASJĄ !!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Iza K.; , data przesłania: .
Zadałam!!! 15.01.2013 r.!!! Za drug...
Zadałam!!! 15.01.2013 r.!!! Za drugim razem :) Szkołę Nauki Jazdy "Pasja" wybrałam przypadkiem. To był b.dobry wybór. Wykłady z Arkiem - rewelacja. Fachowo, rzeczowo i na temat. Nawet przez chwilę się nie nudziłam. Jeśli chodzi o jazdy, to niespodzianka, bowiem dostałam nową instruktorkę, mianowicie Asię. Przyznam szczerze, że na początku miałam obawy, czy Asia da radę wcisnąć mi do głowy chociaż podstawy nauki jazdy. Bałam się, że ja po prostu nie załapię o co chodzi :) I tu przeżyłam szok, bowiem Asia jest absolutnie, rewelacyjnym instruktorem i ogromnie przesympatyczną osobą. I jeżeli miałam jakieś wątpliwości, to minęły z chwilą uruchomienia przeze mnie pojazdu. Wiedziałam już, że to ktoś stworzony dla mnie!!! Nie wiem jak uczą inni instruktorzy, ale gdybym musiała kiedyś ponownie zapisać się na kurs, to zażądam tylko Asi, która jest osobą o anielskiej wręcz cierpliwości. Posiada, niezwykłą umiejętność totalnego odstresowania przed jazdą i sprawia, że naprawdę chcesz jeździć, bo dzięki niej, jazda po mieście to fajna rzecz. Dwie godziny jazdy z Asią mijały nie wiem kiedy i zawsze było mi mało. A to dlatego, że atmosfera była wspaniała. Owszem trzeba było ruszyć mózgownicą i skupić się na drodze, ale był luz i śmiech. Dla mnie super. Jednak, co najważniejsze, Asia nauczyła mnie poruszania się samochodem po drogach. Bez strachu. Oprócz, ogromnej wiedzy, którą posiada na temat przepisów ruchu drogowego i nie tylko, ma również wspaniałą technikę jazdy i uczy jak być porządnym i kulturalnym obywatelem drogowym :)Dzięki niej pokonałam swój strach i nie czuję się jak analfabeta drogowy :) Asia tłumaczy do bólu i nakazuje powtarzanie manewrów, aż ją wynik zadowoli :) Bo Asię zadowala jakość :) Na egzamin zostałam przygotowana genialnie. Miałam potknięcie za pierwszym razem, na łuku, ale nie zdałam tylko z własnej głupoty :) Za drugim było bezbłędnie. Nic mnie na egzaminie nie zaskoczyło. Zostałam tak przygotowana, że po prostu musiałam zdać. Podsumowując, jeśli ktoś jest jeszcze niezdecydowany a szuka świetnego instruktora, instruktorki z pasją :) to z czystym sumieniem i ręką na sercu polecam Asię z Pasji! :) :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Michał M, data przesłania: .
Witam, chciałbym wszystkim serdec...
Witam, chciałbym wszystkim serdecznie polecić tą szkołę jazdy. Ja zdecydowałem się na nią kierując się m.in. II miejscem w ostatnim rankingu szkół jazdy w Olsztynie i muszę przyznać, że nie zawiodłem się. Szkoła na pewno zasługuje na swoje miejsce, a nawet na oczko wyżej. Zajęcia teoretyczne prowadzone z Arkiem to czysta przyjemność. Teoria prowadzona w sposób obrazkowy zdecydowanie zapada w pamięci. Nie było żadnych nakazów przepisywania teksu z podręcznika czy uczenie się na pamięć. Wszystko łatwo, prosto i na przykładach z życia codziennego. Także wszelkie nasze pytania i wątpliwości były dokładnie analizowane i wyjaśniane. Zajęcia praktyczne z kolei to także sama przyjemność. Na początku jeździłem z Mirkiem i był to czas naprawdę pożytecznie spędzony za kółkiem. Pełna kultura instruktora, poczucie humoru i odpowiednie podejście do kursantów to priorytet Mirka. Ostatnie godziny praktyki odbyłem z Panem Jarkiem i tu jestem także bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście P. Jarka do pracy, bardzo pożyteczne instrukcje przy prowadzeniu auta to zdecydowanie duży plus. Dzięki Arkowi, Mirkowi i P. Jarkowi udało mi się zaliczyć egzamin za pierwszym razem i to w śnieżycę, które ostatnio nękają Olsztyn. Wiedza zdobyta podczas kursu pozwoliła mi na pełnym luzie, bez stresu zdać egzamin, a także nauczyła mnie nie tylko jeździć „pod egzamin”, ale także na całe życie. ZDECYDOWANIE POLECAM
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3][4][5][6] [7][8][9][10][11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
POLECAM W 1000%:)
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)