Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3][4][5] [6][7][8][9][10][11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Ania Kuriata, data przesłania: .
Bardzo polecam Szkołę PASJA ja osob...
Bardzo polecam Szkołę PASJA ja osoba , która nigdy przedtem nie miała styczności z somochodem zdałam egzaminy za pierwszym razem .A zawdzięczam to Arkowi , który w sposób zrozumiały i rzeczowy wykładał teorię. Atmosfera miła i człowiek nie bał się zadawać pytań jak czegoś nie rozumiał. No i mój anioł czyli GOSIA , która ma dużo cierpliwości pogodna osoba zależy jej na tym aby nauczyć jak najwięcej i dobrze. Jak coś nie wychodziło ćwiczyłyśmy do skutku tyle razy ile potrzebowałam widać że zależy aby kursanta przygotować dobrze do jazdy . Na trasie egzaminu nic mnie nie zaskoczyło bo z Gosią trasy miałyśmy obcykane . Widać że w tej szkole pracują w 100% profesjonaliści . Dziękuję wam bardzo !!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Sławomir Iwaszkiewicz, data przesłania: .
WITAM SERDECZNIE,DZIĘKI EKIPIE SZKO...
WITAM SERDECZNIE,DZIĘKI EKIPIE SZKOŁY PASJI A PRZEWAŻNIE PANU ARKOWI I PANU ZBYSZKOWI ZDAŁĘM PRAWO JAZDY ZA PIERWSZYM RAZEM,JEST TO W PEŁNI PROFESJONALNA SZKOŁA ,NIE POLECAM INNYCH GDYŻ MOJA NARZECZONA BYŁA W INNEJ SZKOLE JAZDY ,NAZWY NIE WYPADA PODAĆ ALE SAMOCHODY BYŁY I SĄ ROZKLEKOTANE I DO TEJ PORY NIE ZDAŁA EGZAMINU ,JA JAK JUŻ WSPOMNIAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM TO ZROBIŁEM DZIĘKI TYM LUDZIOM,PAN AREK TŁUMACZY WSZYSTKO TAK ŻE NAJGORSZY GAMOŃ WSZYSTKO ZROZUMIE,A PAN ZBYSZEK UCZY TAK JEŹDZIĆ ŻE NIE JEDEN INSTRUKTOR PRZY NIM WYSIADA,SĄ TO MILI I BARDZO SYMPATYCZNI I UGODOWI LUDZIE.CHCECIE ZDAĆ ZA PIERWSZYM RAZEM TO ZAPISZCIE SIĘ DO TEJ SZKOŁY.DZIĘKUJĘ CAŁEJ EKIPIE ZA TO ŻE MAM JUZ LEJCE I SOOBIE JEŻDŻE PO OLSZTYNIE...JUPI JUPI JUPI ;-
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Katarzyna Kowalska, data przesłania: .
Gorąco polecam wszystkim Szkołę Nau...
Gorąco polecam wszystkim Szkołę Nauki Jazdy "Pasja"! Zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Wykłady są prowadzone rzeczowo, w zrozumiały i przystępny sposób i w miłej atmosferze:) Pan Arek prowadzi wykłady z poczuciem humoru, wszystko bardzo dobrze i szczegółowo omawia. Pani Gosia jako instruktorka nie raz wykazała się anielską cierpliwością i niezwykłą spostrzegawczością. Wszystko co jest niezrozumiałe w spokojny sposób tłumaczy, a każdy element sprawiający trudność powtarza tyle razy ile trzeba. Trasa egzaminu niczym nie różniła się od tras, którymi jeździłam w Panią Gosią, więc nic mnie nie zaskoczyło. Zdecydowanie polecam i dziękuję Pani Gosi i Panu Arkowi za przygotowanie do egzaminu! :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Monika Woltmanowska, data przesłania: .
Już jako pełnoprawny uczestnik ruch...
Już jako pełnoprawny uczestnik ruchu drogowego chciałabym wszystkim niezdecydowanym polecić Szkołę Nauki Jazdy "PASJA". Pełen profesjonalizm, cierpliwość, teoria wykładana rzeczowo, zrozumiale i bardzo ciekawie, a jazdy mijały bardzo szybko i w świetnej atmosferze. Miałam przyjemność jeździć z Asią, osobą o gigantycznej wręcz wiedzy o ruchu drogowym. Trasy egzaminacyjne opanowane w 100%, dlatego na egzaminie nie zaskoczyło mnie zupełnie nic. Bo w "Pasji" liczy się jakość :).
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: aga, data przesłania: .
Zdałam :) 15.10.2013r (teoria za 2 ...
Zdałam :) 15.10.2013r (teoria za 2 razem -jazda za 1 razem oczywiście) Długo oczekiwane prawo jazdy już za parę dni w moich rekach a to dzięki "PASJI" Sympatyczni ludzie z anielska cierpliwością a zwłaszcza moja instruktorka ASIA .Jazdy z nią super, z humorem nigdy się nie nudziłam trasy egzaminacyjne opanowane do perfekcji co nie było problemem na egzaminie w wordzie:)Każdy manewr powtarzany aż do skutku z ogromnym spokojem:)Pan AREK sympatyczny wyrozumiały człowiek dba o to żeby wszystko było ok w razie jakiegoś problemu zawsze można na niego liczyć. Pełen profesjonalizm w szkole pana ARKA w 100% POLECAM PASJE!!!!! Skoro nauczyli mnie to nauczą każdego :):) Jeszcze raz dziękuje "super ASI " ,panu ARKOWI i pozostały osobom w szkole Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych kursantów
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Dawid, data przesłania: .
Specjaliści w każdym calu miła obsł...
Specjaliści w każdym calu miła obsługa gorąco polecam
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Kasia, data przesłania: .
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy P...
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Pasja! Teoria wykładana jest w rzeczowy, uporządkowany, zrozumiały sposób, w fantastycznej atmosferze :) Zajęcia praktyczne-jazdy, miałam z Gosią, która jest wspaniałą instruktorką! Cierpliwie wszystko tłumaczy, manewry powtarzamy tyle razy, aż wszystko będzie wychodzić wyśmienicie, dlatego na egzaminie nie miałam żadnych wątpliwości, jak mam postępować podczas jazdy i zdałam za pierwszym razem! Cenne rady i bardzo przydatne uwagi, powtarzane tyle razy, żeby na pewno o niczym nie zapomnieć ! Jej ciepłe słowa w stresującym przedegzaminowym czasie również bardzo bardzo mi pomogły :) Nauka i przygotowanie do egzaminu są w tej szkole na najwyższym poziomie ! Gorąco polecam ! :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Arek Michalski, data przesłania: .
Zdecydowanie polecam Pasję! Teoria ...
Zdecydowanie polecam Pasję! Teoria na wykładach z Arkiem przedstawiona prosto i ciekawie, atmosfera wyśmienita. Jazdy z Gosią - sympatycznie i spokojnie. Pełen podziw dla cierpliwości do jednostki trudnej i opornej jak ja ;D Efekt - zdane za pierwszym razem, zarówno teoria, jak i praktyka. Szczerze polecam, dziękuję i pozdrawiam!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Patrycja Wojnowska, data przesłania: .
POLECAM !!!! Dzisiaj zdałam za pier...
POLECAM !!!! Dzisiaj zdałam za pierwszym razem ! Bardzo przyjemna szkoła, ludzie przyjemni i kontaktowi. Atmosfera wyśmienita. A Asia to wspaniała osoba i instruktorka. Nie zamieniła bym na nikogo innego!!! Baaardzo cierpliwa i wesoła. Aczkolwiek potrafiła zmrozić wzrokiem jak sie coś źle zrobiło. :D To dzięki niej zdałam za 1x. Pamietałam wszystkie jej rady i wskazówki. Nauczyla mnie na 6-ke. Dziękuję Asiu, na lepszego instruktora trafić nie mogłam. Jeszcze raz bardzo polecam Pasje !!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Ania, data przesłania: .
Jak najbardziej polecam PASJĘ. Prof...
Jak najbardziej polecam PASJĘ. Profesjonalna nauka jazdy, świetna szkoła. Pan Arek super wykładowca. W bardzo ciekawy sposób przekazywał wiedzę teoretyczną. Asia - najlepsza i najbardziej cierpliwa instruktorka jazdy. Dzięki niej przestałam bać się kierownicy :) W jasny i zrozumiały sposób wytłumaczyła zasady poruszania się na drodze oraz perfekcyjnie przygotowała do egzaminu :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3][4][5] [6][7][8][9][10][11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
POLECAM W 1000%:)
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬