Poznaj nasze profile społecznościowe

  • ul. Polna 1c/3 10-059 Olsztyn

  • Zadzwoń do nas +48 516 516 718

  • Godziny otwarcia biura poniedziałek-piątek 11-17

Oceniają Nas

Niech polecenia innych kursantów powiedzą same za siebie...

Opinie pochodzą z niezależnego serwisu opiniotwórczego - nie publikujemy tylko tych opini sprzyjających...

Super Atmosfera, ciekawe wykłady, bardzo dobra cena, nic więcej nie trzeba płacić, szybki kurs, wykładowcy bardzo mili i ciekawie prowadzący zajęcia tak samo jak i bardzo dobrze przeprowadzone zajęcia praktyczne

Konrad ŁapkowskiBardzo dobra szkoła jazdy . Super wykłady , które są przyjemne do słuchania i proste w zrozumieniu . Instruktorzy bardzo dobrze uczą oraz posiadają ogromną cierpliwość . Polecam każdemu

Hubert TrukawkaSuper Szkoła, Super atmosfera, Super Instruktorzy- mój instruktor Asia -dla mnie najlepsza :). Zdałam egzaminy teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Polecam Szkołę Nauki Jazdy Pasja.

Katarzyna MendalkaPolecam w 100% szkołę nauki jazdy ''Pasja'' bardzo dobre przygotowanie teorytyczne jak i praktyczne w super atmosferze! I oczywiście najlepszy instruktor Pan Józek!

Sebastian Nadolnyświetna atmosfera i instruktorzy z anielską cierpliwością

Ola KondratowiczPolecam wszystkim tą szkołę, super kurs i wspaniali instruktorzy

Wiktoria JakubowskaJeśli ktoś ma jakieś wątpliwości jaką szkołę wybrać, to może się już ich pozbyć, bo znalazł najlepszą. Z całego serca polecam kurs w tej szkole. Całość odbyła się bardzo profesjonalnie i fachowo. A jazdy z Panem Zbyszkiem to sama przyjemność.

Olga MierzejewskaPolecam tą szkołę każdej osobie. Także pana Józka ,ciekawe wykłady, jak i atmosfera.

Adrian MaliszewskiNajlepsza szkoła w Olsztynie ! Serdecznie polecam Instruktor Panią Asię :) Świetnie uczy, ma nieskończoną cierpliwość, jazdy z nią były przyjemnością. Instruktor z powołania, pełen profesjonalizm :) Cudowna atmosfera, świetnie prowadzone wykłady :) I cudowna Pani Ania, która z sercem pomaga dopełniać wszystkich formalności :)

Katarzyna SochaDobra szkoła, miła atmosfera, super instruktorzy

Mateusz NuzikowskiSuper szkoła. Polecam każdemu w 100%.

Paulina BeredaBardzo dobra szkoła, świetne i ciekawe przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne, trafiłem na super instruktora Zbigniewa R. i jestem bardzo zadowolony. Obsługa szkoły bardzo pomocna, egzaminy wewnętrzne nie sprawiały żadnych kłopotów. Jeżeli ktoś nie jeździł samochodem gorąco polecam tę oto szkołę nauki jazdy!

Jackob DurchschnittsbürgerBardzo dobra szkółka.Miło spędzony czas na wykładach oraz na jazdach.Na praktyce jeździłem z Panem Józkiem,który nauczył bardzo wiele.Szkoła godna uwagi,polecam.

Paweł Jr.Super szkoła jazdy. Ciekawe zajęcia teoretyczne. Na praktykach trafiłam na bardzo miłego instruktora Pana Józka, który w przystępny sposób wytłumaczył mi wszytko i z cierpliwością mnie uczył. Z całego serca polecam wszystkim tę szkołę i wcale nie żałuję że zdecydowałam się właśnie na nią.

Weronika BartoszewiczSzkoła na bardzo wysokim poziomie. Super atmosfera-bardzo przyjaźnie nastawieni pracownicy, jeździłem z Panem Józkiem i jest to naprawdę super nauczyciel, który nauczy każdego bez wyjątku. Jeśli ktoś chce się dobrze przygotować do egzaminu praktycznego oraz teoretycznego to z całego serca polecam. Jestem ogromnie zadowolony z wyboru szkoły.

Jakub ŁubińskiPostanowiłam zapisać się na kurs prawa jazdy do szkoły "Pasja" ponieważ czytałam bardzo dużo o pozytywnych opiniach i o ogromnej zdawalności, tak więc postanowiłam się zapisać. Pani Ania z biura jest przesympatyczną osobą, która zawsze służyła pomocą, Pan Arek w bardzo ciekawy sposób prowadził wykłady o części teoretycznej, nie nudziło się i kursant nie zasypiał co najważniejsze. Pan Zbyszek - instruktor z powołania. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z prowadzeniem samochodu, Pan Zbyszek, wytłumaczył mi wszystko na spokojnie, nie stresowałam się i dzięki temu egzamin wewnętrzny nie sprawił mi żadnej trudności. Z całego serca polecam szkołę jazdy "Pasja". Panuje tam dobra atmosfera, cena nie jest wygórowana, brak ukrytych kosztów. Temu kto chce nauczyć się jeździć i zdać egzamin za pierwszym razem z czystym sumieniem polecam tą szkołę. :)

Dominika SędeckaZobacz więcej opinii i napisz swoją na:
Super prawo jazdy