Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3][4] [5][6][7][8][9][10][11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Mateusz P., data przesłania: .
Przecież ta szkoła jest... NAJLEPSZ...
Przecież ta szkoła jest... NAJLEPSZA W OLSZTYNIE. Zajęcia teoretyczne dobrze prowadzone i w miłej atmosferze. A pan Zbyszek, mój instruktor, to porządny instruktor i świetny człowiek. Podczas kursu oczywiście błędy popełniałem, ale pan Zbyszek nie ochrzaniał mnie przez następne 10 minut, ale wyjaśniał co i jak. I rozluźniał napiętą atmosferę biednego kursanta. Pierwszy to taki, że uwaga zostawała w mojej głowie i się nie stresowałem. Drugi efekt: zdałem egzaminy przy pierwszym podejściu. POLECAM! Dziękuję :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Natalia, data przesłania: .
Zdecydowanie polecam! Już po zapisa...
Zdecydowanie polecam! Już po zapisaniu się na kurs wyszłam z biura uśmiechnięta. Pani Ania to naprawdę pogodna i życzliwa osoba, wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Wykłady z Panem Arkiem były jasne, zrozumiałe. Teoria sama wchodziła do głowy przy tak profesjonalnym nauczaniu. A jazda z Panią Gosią... aż szkoda, że już skończyłam kurs! Wszystko odbywało się bezstresowo, w miłej atmosferze. Pani Gosia zachowywała cierpliwość nawet wtedy gdy ja ją traciłam. Zdałam za pierwszym razem i teorię i praktykę, chociaż styczności z samochodem wcześniej nie miałam za wiele. Szczerze polecam!:)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Kasia, data przesłania: .
Pełen profesjonalizm !!! Na począte...
Pełen profesjonalizm !!! Na początek serdeczne podziękowania dla Arka za solidne podstawy teoretyczne oraz dla Asi za praktyczną część, tu również rzetelne, profesjonalne wręcz mistrzowskie przygotowanie do egzaminu w super atmosferze. Egzamin zdałam przy pierwszym podejściu więc wynik mówi sam za siebie. Z czystym sumieniem w 100% polecam!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Robert Jabłonowski, data przesłania: .
Gorąco polecam szkołę jazdy Pasja!!...
Gorąco polecam szkołę jazdy Pasja!!! Moim instruktorem był pan Zbyszek Szczygieł, którego bardzo serdecznie polecam. Jazdy były czystą przyjemnością, miła atmosfera w trakcie jazd, dokładne wytłumaczenie wszystkich manewrów i zasad ruchu drogowego, pełen profesjonalizm oraz rzetelne podejście do kursanta sprawiły, że zdałem egzamin praktyczny prawie bezproblemowo!!!!Dziękuję panu Arkowi za rzetelne przygotowanie mnie do egzaminu w miłej atmosferze Na prawdę super szkoła! Pozdrawiam.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Mateusz Ślusarski, data przesłania: .
Gorąco polecam szkołę jazdy Pasja, ...
Gorąco polecam szkołę jazdy Pasja, a szczególnie pana instruktora Zbyszka Szczygieł, dzięki któremu egzamin na kategorię B zakończył się sukcesem już przy pierwszym podejściu! Dziękuję panu Arkowi za rzetelne przygotowanie mnie do egzaminu w miłej atmosferze :) Jeszcze raz szczerze polecam i dziękuję :) Pozdrawiam!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Artur, data przesłania: .
Szybka i bezstresowa nauka! Serdecz...
Szybka i bezstresowa nauka! Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą zapisać się na kurs!! Serdeczne dzięki dla Gosi!! Świetna z niej babka, a jako instruktorka daje bardzo dobre rady i uwierzcie - wie co mówi :) - jeszcze raz szczerze polecam oraz pozdrawiam : Gosie ,Arka który również prowadzi świetne wykłady oraz cała szkołę nauki jazdy Pasja :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Cezary, data przesłania: .
Bałem się kursu, w rodzinie nigdy n...
Bałem się kursu, w rodzinie nigdy nie było samochodu, rzadko siadałem nawet na miejscu pasażera. Miałem masę głupich pytań, z których żadne nie zostało bez odpowiedzi :) Wykłady były super, w atmosferze wręcz towarzyskiej, na egzamin nie wkuwałem - po prostu rozumiałem ;) Zdane na 100% Jazdy z Panem Zbyszkiem to sama przyjemność. Od zera do bohatera. W zeszycie obok nazwisk kursantów z góry do dołu prawie same jedynki! Odwrotnie niż w zwykłej szkole, tutaj o jedynce każdy marzy ;) A w szkole Pasja marzenia się spełniają!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Katarzyna Żyła-Czepek, data przesłania: .
Bardzo serdecznie polecam szkołę na...
Bardzo serdecznie polecam szkołę nauki jazdy PASJA!!! Piszę to z czystym sumieniem i jako osoba, która zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdała za pierwszym razem. Cóż...Co do teorii, to Arek nie zarzucał Nas suchą wiedzą. Zawsze starał się tłumaczyć na przykładach i co było bardzo fajne...Dużo rozmawialiśmy na zajęciach. On przedstawiał jakąś scenkę a my odpowiadaliśmy- wg mnie dzięki takiemu podejściu bardzo dużo zostaje w głowie. Co do jazdy. Ja miałam wielką przyjemność i szczęście, że moim instruktorem była GOSIA!!! Nie dość,że nauczy dobrze jeździć to jeszcze podniesie na duchu :) Gosia jest bardzo spokojna, nigdy nie krzyczy, jest bardzo sympatyczna- to bardzo dużo daje. Szczególnie człowiekowi, który boi się jeździć. Wiadomo, że jest z boku ktoś w kim masz oparcie. Jeśli masz trudność z wykonaniem czegoś- ćwiczysz aż do bólu. Bez nerwów, spokojnie. Takie podejście dało mi bardzo dużo już na samym egzaminie. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom PASJI, w szczególności GOSI za czas, który mi poświęciła ;) BARDZO SERDECZNIE POLECAM I ZACHĘCAM Z TA SZKOŁA ZDASZ!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Rafał Frydrych, data przesłania: .
Jak najbardziej polecam szkołę !! ...
Jak najbardziej polecam szkołę !! szczególnie instruktora pana Arka !! zdane za 1 razem bez problemów(teoria-praktyka).
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Ola, data przesłania: .
Szczerze polecam szkołę "Pasja". ...
Szczerze polecam szkołę "Pasja". Pan Arek ma mnóstwo cierpliwości, bardzo dobrze tłumaczy podczas zajęć teoretycznych. Na zadane pytanie otrzyma się wyczerpującą odpowiedź włącznie z wyjątkami od sytuacji ;) co mnie osobiście urzekło. Naprawdę profesjonalne podejście, teoria wykładana tak, że wszystko samo wchodzi do głowy. Jazda z panią Asią jest przyjemnością, odbywa się w miłej atmosferze, nie ma stresu, za to dużo śmiechu. Szybko przeszedł mi strach przed samodzielną jazdą. Polecam szczególnie jeśli ktoś, tak jak ja wcześniej, szuka cierpliwego, niekrzyczącego instruktora ;) Teorię zdałam za pierwszym razem, praktyka za drugim (pierwszego podejścia nie zdałam z własnej głupoty). Dziękuję ekipie z "Pasji" za wspólnie spędzony czas i dobre przygotowanie mnie do egzaminu. Jeszcze raz POLECAM! p.s. Pozdrowienia dla Asi od kursantki, która ma "pierwsze i drugie lewo" ;)
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3][4] [5][6][7][8][9][10][11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
POLECAM W 1000%:)
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!