Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3] [4][5][6][7][8][9][10][11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Jakub, data przesłania: .
Szczerze polecam tę szkołę. Cechują...
Szczerze polecam tę szkołę. Cechują ją kompetentni pracownicy oraz uczciwość. Dzięki pomocy Pana Zbyszka zdałem egzamin praktyczny za pierwszym razem.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Norbert, data przesłania: .
Zdane za pierwszym razem, polecam p...
Zdane za pierwszym razem, polecam p.Asię - nauka w miłej atmosferze gwarantowana ! :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Olek, data przesłania: .
Serdecznie polecam! Choć zaczynałem...
Serdecznie polecam! Choć zaczynałem swój kurs w Gdańsku, to końcowe jazdy, a także egzamin państwowy, odbyłem już w Olsztynie. Nie mam dobrych wspomnień z jazdy po Gdańsku, ponieważ instruktorzy, u których się uczyłem byli niezwykle gburowaci i stosowali raczej musztrę niż nauczanie. W "Pasji" jeździłem z panem Józkiem i jedno wystarczy powiedzieć -- radość z jeżdżenia. Cechujący pana Józka pełen profesjonalizm, który przejawia się wiedzą, umiejętnościami, spokojem oraz przyjaznym podejściem do kursanta jest gwarantem pomyślnie zdanego egzaminu. Pochwały przy dobrze wykonanych zadaniach, a co najważniejsze -- spokojne, acz stanowcze, wytłumaczenie popełnionych błędów pozwoliły mi nabyć umiejętności kierowcy w przyjacielskiej atmosferze. Egzamin na kat. B oczywiście zdany za pierwszym razem.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: twinsiki, data przesłania: .
..mila atmosfera, pelen profesjonal...
..mila atmosfera, pelen profesjonalizm Pana Arka, sympatyczna P.Ania i super instruktor Pan Zbyszek.Kto sie jeszcze zastanawia jaka szkole wybrac to polecam PASJA, wyklady ciekawe, jazdy z Panem Zbyszkiem sama przyjemnosc :)teoria zdana za pierwszym razem, praktyka za drugim ale to tylko przez stres :)pozdrowienia dla Pana Zbyszka od blizniaczek :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Sebastian i Sylwia, data przesłania: .
Odnieśliśmy bardzo pozytywne wrażen...
Odnieśliśmy bardzo pozytywne wrażenie co do szkoły. Naszym instruktorem jazdy był pan Zbyszek, którego bardzo polecamy. Dzięki jego naukom zdaliśmy egzamin praktyczny za pierwszym razem! Wszystkim polecamy tą szkołę !
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Marta, data przesłania: .
Pasja to zdecydowanie szkoła godna ...
Pasja to zdecydowanie szkoła godna polecenia! Zajęcia teoretyczne z panem Arkiem były prowadzone w sposób ciekawy i rzeczowy. Wszystkie zagadnienia były poparte zrozumiałymi przykładami. Moim instruktorem był pan Zbyszek. Jest to osoba o ogromnej wiedzy i cierpliwości. Jazdy odbywały się w przyjaznej atmosferze, w godzinach dogodnych dla kursanta. Dzięki tej szkole egzamin zarówno teoretyczny, jak i praktyczny zdałam za PIERWSZYM razem. POLECAM!:)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Ewelina Sznajder, data przesłania: .
najlepsza szkoła! Instruktor z któr...
najlepsza szkoła! Instruktor z którym miałam prowadzoną praktykę P. Zbigniew jest najlepszym instruktorem, opanowany, spokojny i bardzo zabawny! Pan Arkadiusz prowadzi zajęcia teoretyczne i robi to z pasją. Cały zespół tej szkoły jest zaje*bisty! Aż mam ochotę robić prawko od nowa by znów być z tymi ludźmi :) Zdałam egzamin i jestem zadowolona tylko smutno, że już ich nie widuję...
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Marta B., data przesłania: .
"Pasja" zdecydowanie jest szkołą go...
"Pasja" zdecydowanie jest szkołą godną polecenia !:) Wykłady prowadzone są w miłej atmosferze i co niezwykle ważne - wiedza przekazywana jest profesjonalnie, a zarazem w łatwo przyswajalny sposób. Moją instruktorką była Pani Gosia, przemiła, ciepła osoba, anielsko spokojna:) z poczuciem humoru i przede wszystkim świetnie przygotowująca do egzaminu praktycznego:) (Inni instruktorzy, z którymi miałam styczność również byli bardzo mili) Dzięki moim "nauczycielom" egzamin na prawo jazdy zdałam za pierwszym razem ;) Polecam każdemu!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Ewelina Sterniak, data przesłania: .
Serdecznie polecam !!! Bardzo dobre...
Serdecznie polecam !!! Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zarówno praktycznego jak i teoretycznego. Miła atmosfera i dogodne godziny jazdy.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Ula, data przesłania: .
Gdybym miała drugi raz wybierać szk...
Gdybym miała drugi raz wybierać szkołę nauki jazdy, nie zawachałabym się ani chwili. PASJA to przyjazna, solidna i co najważniejsze - skuteczna szkoła. Efekt: teoria i praktyka zdane za PIERWSZYM razem! Nadal nie mogę w to uwierzyć. I to ja, która tak się zarzekałam, że nigdy nie będę kierowcą ;) Okazało się, że wystarczy dobre przygotowanie teoretyczne, czyli również dobrze przekazana teoria (pan Arek jest naprawdę doskonałym wykładowcą) i świetne przygotowanie praktyczne (tu szczególne podziękowania dla instruktorki Asi za dużą cierpliwość, wiedzę i dobre rady - aż do samego końca mnie nie oszczędzała ;) i to naprawdę poskutkowało). Miałam dobre przeczucia co do tej szkoły i się nie zawiodłam. Polecam gorąco!
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3] [4][5][6][7][8][9][10][11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
POLECAM W 1000%:)
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!