Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2] [3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Andrzej, data przesłania: .
Dzisiaj zdałam egzamin, poszło szyb...
Dzisiaj zdałam egzamin, poszło szybciej niż myślałem:) pierwszy wyjazd na miasto i zaliczone:) nauka nie poszła w las.... Dziękuję p. Zbyszkowi przede wszystkim za to że dzięki niemu egzamin zdałem bez problemu, za dobre rady i za cierpliwość. co tu dużo pisać p. Zbyszek to super instruktor :) Dziękuję także Arkowi za teorię i za miłą atmosferę podczas wykładów. Będę polecał szkołę wszystkim. Dzięki wielkie pozdrawiam
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Damian , data przesłania: .
Polecam szkołę.10/10.Dzięki nauce w...
Polecam szkołę.10/10.Dzięki nauce w tej szkole testy oraz praktykę zdałem za pierwszym razem. Polecam wszystkich instruktorów(miałem przyjemność przejechać się z każdym:)).
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Adam, data przesłania: .
Serdecznie polecam:D Jeździłem z pa...
Serdecznie polecam:D Jeździłem z panem Józkiem który umie nauczyć porządnie jazdy w sposób spokojny oraz podziękowania panu Arkowi za solidne przygotowanie teoretyczne. Egzamin oczywiście zdany za pierwszym razem.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Olga, data przesłania: .
Z czystym sumieniem mogę każdemu po...
Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić kursy w tej szkole. Teoria była przedstawiona zrozumiale, jazdy z p.Asią były świetne :) Zero nerwów, wszyscy zawsze zadowoleni i przyjaźnie nastawieni. Nie było problemu z ustalaniem jazd nawet przy moim nawale zajęć. W trakcie egzaminu ani na teorii ani na praktyce nie było z niczym problemów bo wszystko było przerobione na zajęciach. Teraz tylko pozostaje czekać na wydanie prawka :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Judyta, data przesłania: .
Dziękuje Szkole Pasji, a w szczegól...
Dziękuje Szkole Pasji, a w szczególności Panu Józkowi za wyjątkową naukę jazdy, dzięki której zdałam wszystko za pierwszym razem (nie sądziłam, że to jest możliwe)! Przyjemna atmosfera, bezstresowa jazda, cenne rady, to największe zalety mojego instruktora. Gorąco polecam wszystkim "Pasje" !
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Łukasz, data przesłania: .
Ogromnie polecam szkołę nauki jazdy...
Ogromnie polecam szkołę nauki jazdy "Pasja" jeździłem z panem Zbyszkiem i jeździło mi się świetnie. Egzaminy zdałem za pierwszym razem a to wszystko dzięki rzetelnie i dobrze prowadzonym wykładom oraz znakomitym instruktorze. Jeszcze raz polecam!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Monia, data przesłania: .
serdecznie polecam szkole nauki jaz...
serdecznie polecam szkole nauki jazdy PASJA! rzetelne wykłady. Indywidualane podejscie do kursanta. Polecam nauke z p.Zbyszkiem- konkretny i cierpliwy instruktor z wielka wiedza, jazda elka to byla sama przyjemnosc :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Kamila, data przesłania: .
Serdecznie polecam Szkołę Nauki Jaz...
Serdecznie polecam Szkołę Nauki Jazdy Pasja!! Moim instruktorem był pan Zbyszek, który został mi polecony przez siostrę. Pan Zbyszek jest wspaniałym instruktorem, posiada dużą wiedzę i przygotowanie pedagogiczne. Ponadto wykazuje się ogromną cierpliwością i indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Dzięki Niemu zostałam dobrze przygotowana do egzaminu :)! Pozdrawiam i serdecznie polecam !
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Dominik S., data przesłania: .
Gorąco polecam szkołę jazdy Pasja, ...
Gorąco polecam szkołę jazdy Pasja, a szczególnie pana instruktora Zbyszka Szczygieł, dzięki któremu egzamin na kategorię B zakończył się sukcesem już przy pierwszym podejściu! Dziękuję panu Arkowi za rzetelne przygotowanie mnie do egzaminu z teorii w miłej atmosferze :) Jeszcze raz szczerze polecam i dziękuję :) Pozdrawiam!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Marzena, data przesłania: .
Dzięki "Pasji" zdałam egzamin teore...
Dzięki "Pasji" zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Wydaje mi się, że więcej nie trzeba tłumaczyć:)
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2] [3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
POLECAM W 1000%:)
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!