Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11] [12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Karolina, data przesłania: .
naprawdę polecam, świetna szkoła, m...
naprawdę polecam, świetna szkoła, miła, sympatyczna atmosfera, kurs prowadzony z poczuciem humoru, świetni nauczyciele. nic dodać, nic ująć :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Iza, data przesłania: .
Zainteresowanie, uczciwość, komfort...
Zainteresowanie, uczciwość, komfort i świetna atmosfera. Do tego wspomniany już przez innych zachwyconych kursantów - PROFESJONALIZM. Idąc na egzamin wiedziałam, że otrzymałam najlepszą wiedzę teoretyczną i praktyczną plus niezwykle cenne, po prostu ludzkie rady. Za te właśnie rady dodatkowo dziękuję - stres opanowany, pewność siebie za kółkiem - i JEST-zdałam za PIERWSZYM RAZEM! Dziękuję całej ekipie pasji za przemiło spędzony czas podczas kursu, a w szczególności Arkowi za cierpliwość :) Szczerze polecam PASJĘ!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Sylwia, data przesłania: .
Dlaczego wybrałam "PASJĘ"? Oczekiwa...
Dlaczego wybrałam "PASJĘ"? Oczekiwałam, że wszystko co ważne w szkole nauki jazdy zawarte jest w tym słowie (i nie zawiodłam się):

P-PROFESJONALIZM pod każdym względem;
A-ANIELSKA CIERPLIWOŚĆ do kursantów;
S-SYMPATIA, jaką wzbudza cała ekipa;
J-JAKOŚĆ NAUKI, którą potwierdzi każdy, kto zdecyduje się na tę szkołę nauki jazdy;
A-ABSOLUTNA SATYSFAKCJA (w moim przypadku), ze zdania egzaminu za PIERWSZYM razem!!!

Dziękuję za wszystko; Arkowi za teorię, Kamilowi za praktykę. Możliwość poznania Was- BEZCENNE!!! Polecam, najlepszą szkołę nauki jazdy w mieście.

Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Magda Przedlacka, data przesłania: .
Nie będę wychwalać 'Pasji', gdyż uw...
Nie będę wychwalać 'Pasji', gdyż uważam, że nie jest jej to po prostu potrzebne. Opinie moich poprzedników, z którymi całkowicie się zgadzam, mówią same za siebie.:) Tak Arek jak i Kamil są według mnie prawdziwymi profesjonalistami. Współpraca z nimi była ogromną przyjemnością. Dzięki wielkie!!!! Pozdrawiam w szczególności Kamila, który chyba najbardziej przyczynił się do tego, że ZDAŁAM. :D Trzymajcie się ciepło!!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: mnk109@wp.pl, data przesłania: .
Jakim instruktorem jest Arek?? -ME...
Jakim instruktorem jest Arek?? -MEGA CIERPLIWYM -OPANOWANYM -Z "LUDZKIM" PODEJŚCIEM -PODCHĄDZĄCYM NA LUZIE DO NAWET NAJWIĘKSZYCH SAMOCHODOWYCH GAMONI ;) (takim gamoniem bylam ja... i zdałam!!!) polecam z całego serca!!!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Justyna, data przesłania: .
Kurs na prawo jazdy zrobiłam 12 lat...
Kurs na prawo jazdy zrobiłam 12 lat temu... 8 lat temu po kolejnym niezdanym egzaminie byłam przekonana, że nigdy, przenigdy nie będę prowadziła samochodu. Do Arka trafiłam w lipcu z polecenia znajomej. Potem jeździłam wyłącznie z Kamilem. Obaj instruktorzy są oazą cierpliwości i spokoju, czułam się przy nich bardzo bezpiecznie a z każdą kolejną jazdą coraz pewniej za kierownicą. Dzięki NIM pokonałam swój niemały strach i uwierzyłam, że będę samodzielnie jeździć. Wczoraj zdałam egzamin:))) po jazdach z Pasją za pierwszym razem! Egzaminator mnie pochwalił i dopytywał kto mnie uczył! Mogę gratulować Arkowi i Kamilowi profesjonalnego i pełnego pasji zaangażowania w wykonywaną pracę. Dzięki, że we mnie wierzyliście! Z całego serca polecam Was jako IDEALNYCH nauczycieli. Pozdrawiam:)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Basia, data przesłania: .
Gorąco polecam wszystkim tę szkołę....
Gorąco polecam wszystkim tę szkołę. Pełen profesjonalizm w połączeniu ze spokojem i humorem.Bez stresu i nerwów. Pozdrawiam :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Emilia Rakieć, data przesłania: .
Zdałam za pierwszym razem, co świad...
Zdałam za pierwszym razem, co świadczy o niewątpliwym talencie instruktorów ze Szkoły Pasja :) Panie Arku, dziękuję za niezwykle miłą atmosferę podczas kursu, anielską cierpliwość i wszystkie wskazówki dzięki którym zdałam egzamin. Z całego serca polecam Szkołę Pasja! :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Gosia, data przesłania: .
Jestem zadowolona z kursu. Instrukt...
Jestem zadowolona z kursu. Instruktor dużo tłumaczył i miał anielską cierpliwość za co podziwiam. Bezstresowa, wesoła atmosfera. Polecam i pozdrawiam;)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Łukasz, data przesłania: .
Witam. Z czystym sumieniem polecam ...
Witam. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę! Profesjonalne podejście, świetnie prowadzone wykłady przez Pana Arkadiusza. Jazdy z Panem Kamilem to czysta przyjemność, dużo tłumaczy, co się bardzo przydaje, dobrze się przygotowałem i zdałem! Za pierwszym razem! Polecam wszystkim, którzy chcą zdać za pierwszym razem! Pozdrawiam Łukasz
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11] [12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
POLECAM W 1000%:)
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!