Zobacz jak docenili nas inni!


Zobacz Szczegóły Menu
Menu
Menu
uczymy jeŸdzić z pasją

Opinie

Dodaj Opinię

Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10] [11][12][13] Nastepna
Podsumowanie wszystkich opinii
Szkoła Nauki Jazdy Pasja 9.9 na 10
liczba ocen: 130
Liczba opinii użytkowników: 130Opinie użytkowników
Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Kochna Daniel, data przesłania: .
Mogę powiedzieć iż wybór szkoły Pas...
Mogę powiedzieć iż wybór szkoły Pasji był strzałem w dziesiątkę gdyż rzadko się teraz zdarza by instruktorzy byli tak wyrozumiali i podchodzili do niektórych sytuacji z nadzludzka cierpliwością.Może zacznę od wykładów decydując się na kurs najgorsze było dla mnie siedzenie na tych wykładach ale moje zdanie szybko się zmieniło gdy tylko zaczęły się zajęcia Arek bo to z nim miałem wykłady przekazuje wiedzę na temat ruchu drogowego w taki sposób iż nawet najbardziej ciemna osoba nie będzie miała problemów z przyswojeniem wiedzy.Bardzo dobrym sposobem jaki on stosuje jest ukazywanie zasad i sposobu poruszania się po drodze na przykładach z życia wziętych.No a jeśli chodzi o jazdy to sama przyjemność ja akurat jezdziłem z Mirkiem który ma dużo cierpliwości i wyrozumiałości,ale równiez potrafi krzyknąć i postawić do pionu.Polecam tą szkołę i z czystym sumieniem mogę powiedzieć iż jak bym miał wybierać drugi raz szkołę nauki jazdy bez wahania zdecydował bym się drugi raz na ta samą :)
Ocena: 0.5 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: GosiaM , data przesłania: .
Z wielką radością przyznaję,że właś...
Z wielką radością przyznaję,że właśnie zdałam na prawo jazdy dzięki szkole ,, Pasja ''.Wszystkim niezdecydowanym pragnę polecić tę szkołę gdyż wszystko jest na piątkę. Teoria przedstawiona w sposób przystępny i dokładny, tak że egzamin teoretyczny nie sprawił większego problemu. Natomaist równie cenną wiedzę, którą przekazują instruktorzy podczas jazd na mieście, wykorzystałam na egzaminie praktycznym. Muszę przyznać,że należałam do tych mniej zdolnych, robiłam liczne błędy takie,że czasami aż strach pomyśleć, ale zawsze pomagał mi mój instruktor, który je tłumaczył i dzieki temu za każdym razem uczyłam się poprawnie jeżdzić, tak że egzamin poszedł mi bezbłędnie :) Jeszcze raz pragnę podziękować Arkowi, Kamilowi i Mirkowi za komfortowe warunki do nauki pod każdym względem, indywidualne podejście, profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy, przyjazną atmosferę i życzę dalszych sukcesów. Na koniec mała anegdotka, gdy wracałam z egaminu stali egzaminatorzy i jeden z nich zapytał się mnie czy zadałam. Ja odpowiedziałam, że tak na co mój egzaminator powiedział : ,, Byłem twardy ale się nie dała '' :)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Kamila, gg 800352, data przesłania: .
Nadal nie mogę uwierzyć w to, że zd...
Nadal nie mogę uwierzyć w to, że zdałam z taką łatwością egzamin na prawo jazdy. I TO ZA PIERWSZYM RAZEM!!! :-D Jupiiii A pomyśleć, że bałam się nawet zapisać na kurs… No ale nie udałoby mi się to bez świetnego przygotowania u najlepszego instruktora w mieście -> Arek - jak dla mnie jesteś WIELKI :-) Wszystko to dzięki Tobie (przy drobnym udziale Mirka ;-P). Dzięki chłopaki! Szczerzę mówiąc, to będzie mi brakowało naszych wspólnych jazd… Pragnę rozwiać wątpliwości tych, którzy jeszcze z jakichś powodów wahają się przed zapisaniem na kurs prawa jazdy: w tej szkole na 100% znajdziecie profesjonalne przygotowanie teoretyczne, cierpliwość instruktorów, zrozumienie, a nawet świetne poczucie humoru… czyli wszystko to by poczuć się za kierownicą komfortowo i pewnie :-D Zapewniam, ze nigdzie podczas jazdy nie znajdziecie atmosfery „spoko loko” ;-) (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Dominika Mathea, data przesłania: .
Chciałabym się ze wszystkimi podzie...
Chciałabym się ze wszystkimi podzielić radosną nowiną, otóż zdałam egzamin!!! I jak to mówią w wypowiedziach moi poprzednicy, wszystko dzięki szkole, którą wybrałam, czyli „Pasji” Moi Drodzy naprawdę szczerze chcę pochwalić i podkreślić profesjonalizm, rzetelność, wiedzę instruktorów, z którymi mogłam jeździć. Miałam to szczęście, iż poznałam Mirka, Kamila, a przede wszystkim Arka, z którymi nauka na mieście była czystą przyjemnością. Zawsze z uśmiechem na twarzy, pozytywnym nastawieniem, dużym zapasem cierpliwości, a przede wszystkim wytrwałością, przekazywali mi swoją wiedzę. Z Arkiem miałam teorię, która została przekazana mi na tyle efektywnie, iż nie miałam problemu z wykorzystaniem jej na mieście. Arek jest PROFESJONALNYM i KOMPETENTNYM instruktorem, który bezstresowo i SKUTECZNIE przekazuje wiedzę. Byłam uczniem opornym, roztrzepanym i wiele razy popełniałam błędy, ale dzięki życzliwemu podejściu i jeszcze raz podkreślę anielskiej cierpliwości, zdałam bez problemów egzamin, na koniec którego egzaminator stwierdził „zdała pani, bo umie jeździć”. Nie mogło być inaczej, ponieważ instruktorzy w „Pasji” potrafią uczyć i robią to z entuzjazmem. Naprawdę warto wybrać tę szkołę, ponieważ Arek, Mirek i Kamil nauczą Cię jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Po kursie jestem na tyle przygotowana, że wsiądę sama za kółko, bo przekazane mi rady i cenne wskazówki na zawsze zostaną w pamięci. DZIĘKUJĘ SZCZEGÓLNIE ARKOWI ZA TO, ŻE JEST NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM POD SŁOŃCEM!!! A przyszłym kierowcom polecam „Pasję”! ;)
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Dorota, data przesłania: .
Witam:) Polecam bardzo Pasję...zdał...
Witam:) Polecam bardzo Pasję...zdałam egzamin za 1. razem:) Miła atmosfera, super instruktorzy - i tu podziękowania dla Mirka:)- nauka jazdy była przyjemnością, ze spokojem, wszystko dokładnie wytłumaczone. Wiedza zarówno teoretyczna jak i praktyczna przekazana w sposób szybko przyswajalny...na egzaminie nie było niczego z czym nie zostałam wcześniej zapoznana:) Polecam!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Karolina Cichocka, data przesłania: .
Nauka w Pasji to nauka u najlepszyc...
Nauka w Pasji to nauka u najlepszych. Prawko zdałam za 1razem tylko dzięki najlepszemu instruktorowi jakim był Mirek. Mirku dziękuję za wszystko! Bez Ciebie na pewno bym nie zdała tak dobrze...Także bez teorii, którą wykładał Arek też bym sobie nie poradziła. Po wykładach byłam pewniejsza siebie by wsiąść do autka. Moim zdaniem nie ma lepszych instruktorów w Olsztynie! Cierpliwi, zawsze znajdą czas, świetni nauczyciele, bez krzyków, agresji, złości... pełen luz! Polecam Pasję w 200000%!!!!!!!! Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie na maila! Pozdrawiam gorąco!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Aga, data przesłania: .
Wszystkim polecam PASJĘ! zapewniam ...
Wszystkim polecam PASJĘ! zapewniam że będzie to najlepszy wybór. Zdałam egzamin za pierwszym razem, co zawdzięczam Arkowi-świetny instruktor, z bardzo profesjonalnym podejściem do kursanta. POLECAM WSZYSTKIM!!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Olcia, data przesłania: .
Dzisiaj zadałam egzamin na prawo ja...
Dzisiaj zadałam egzamin na prawo jazdy:):) Za PIERWSZYM RAZEM- w co jeszcze nie mogę uwierzyć:P Nie dokonałabym tego bez NAJLEPSZYCH, o wielkich pokładach cierpliwości, wyrozumiałych INSTRUKTORÓW. Panu Arkowi dziękuję za jasne przedstawienie teorii. Kamilowi dziękuję za godziny spędzone za "kółkiem". Za cierpliwość, spokój, opanowanie, świetną atmosferę, genialne poczucie humoru. Dziękuję Ci że ten kurs stał się przyjemnością( jazda stała się dla mnie PASJĄ):):) Dziękuję że mogłam Was poznać. Gorące uściski i pozdrowionka.
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Asia, gg 6449936, data przesłania: .
Jakkolwiek abstrakcyjnie to jeszcze...
Jakkolwiek abstrakcyjnie to jeszcze dla mnie brzmi zdałam egzamin na prawo jazdy – a to właśnie dzięki Pasji !!! Polecam wybór tej szkoły – ręczę, że będzie on w stu procentach trafiony! Oni są absolutnymi mistrzami w swoim fachu, jeśli poradzili sobie ze mną zrobią dobrego kierowcę także i z Ciebie! Arku, Sylwio, a w szczególności Kamilu - dziękuję Wam za to, czego mnie nauczyliście, za wszelką pomoc, ludzkie podejście, przyjazną atmosferę, życzliwość, wiarę, wsparcie, pogodę ducha, wyrozumiałość, anielską cierpliwość, opanowanie, poczucie humoru, dziękuję, że ten kurs stał się fajną przygodą w moim życiu  Świetna ekipa! Niesamowicie miło było Was poznać! Pozdrawiam serdecznie!
Ocena: 5.0 / 5.0


Opinia Dla: Szkoła Nauki Jazdy Pasja
Autor opinii: Paweł Borzeński, gg: 713577, data przesłania: .
Szkoła Nauki Jazdy "Pasja", to prof...
Szkoła Nauki Jazdy "Pasja", to profesjonalna firma kształcąca z pedagogicznym i cierpliwym podejściem. Część teoretyczna jest przez Arka jasno i wyraźnie przedstawiana, bez niedomówień. Kamil zaś mistrzowsko i z zaangażowaniem uczy praktycznego obycia z samochodem. Dziś zdałem egzamin za pierwszym podejściem! Serdeczne dzięki za fachową pomoc! A borykającym się z wyborem szkoły polecam właśnie PASJĘ. Ja wybrałem i nie żałuję! ;) pozdrawiam.
Ocena: 5.0 / 5.0


Poprzednia [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10] [11][12][13] NastepnaKontakt z Nami!

Szkoła Nauki Jazdy Pasja
ul. Polna 1c
10-059 Olsztyn

tel biuro. 516 516 718
Arek: 501 633 464

 

 II miejsce dla szkoły nauki jazdy Pasja w Olsztynie
Bardzo polecam! Wykłady prowadzone przez P.Arka bardzo ciekawe. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty. Jazda z P.Zbyszkiem bardzo przyjemna. Bardzo cierpliwy i potrafiacy przekazac wiedzę, a przede wszystkim nauczyć. Dzięki całokształtowi zdałam za 1 raze
Nie ma lepszej szkoły w Olsztynie niż Pasja! :D
Super szkoła, efektywna nauka i fachowa jazda. polecam!
Absolutnie i niepodważalnie szkoła na 6-tkę!!!
5 grudnia zaliczyłem egzamin prawa jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś jeżdżę już swoim samochodem... zakupiłem Seata Cordobę Vario z 2000r. (1.4 benz.) Fajnie komfortowo śmiga. Dobrze jest mieć prawo jazdy :)
Pełen profesjonalizm! Polecam wszystkim !:)
Polecam! Najlepsza szkoła w Olsztynie 👌 Zdałam za pierwszym 😬
Zdałam za pierwszym razem ... Arek jest po prostu niesamowity ;-)uwielbiam jego szkółke i będę już zawsze wdzięczna za taką wyrozumiałość , pomoc i humor jakie tam otrzymałam :-) po prostu was uwielbiam ;-) ale rezultat kursu i egzaminu świadczą już same
Polecam "Pasję" z całego serca! Dzięki profesjonalizmowi instruktora zdałam za pierwszym razem - panie Arku, bardzo dziękuję!!:)
Dzięki WAM w końcu w pełni czuję się dorosła: mam i dowód, i prawo jazdy;]]] a prowadzenie auta stało się moją pasją:D
Beata Ruszczyk polecam każdemu szkołe pasjie,zdałam z pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie jeździłam z p Jùzkiem zajebisty instruktor,stanowczy,wesoły a jak trzeba tak da po hamulcach ze odrazu nauczycie sie piéknie,płynnie ruszać ja tak wł
Arku dziekuje Tobie za nauke!!!To dzieki Tobie zdalam dzis za pierwszym razem!!!!
POLECAM W 1000%:)
Najlepsza szkoła nauki jazdy ever! :D